Zielona szkoła

Zielone szkoły to wypoczynek, zabawa i relaks połączony z nauką, a wszystko w otoczeniu dziewiczej natury. Tutaj naprawdę można odpocząć z młodzieżą, a przy okazji zrealizować program dydaktyczny.

Cztery duże sale konferencyjne można wykorzystać w dowolnym celu: jako sale lekcyjne, sale wykładowe, studia teatralne ze sceną, sale gimnastyczne, jako miejsce organizacji zabaw, quizów, dyskotek, występów karaoke itp.

Wokół ośrodka można korzystać z bogatej infrastruktury sportowej: boiska ze sztuczną trawą (piłka nożna, uni-hokej, siatkówka, piłka ręczna, zajęcia ogólnorozwojowe), boiska z naturalnej trawy, boiska do siatkówki plażowej, kortów tenisowych (wymagane odpowiednie obuwie), bieżni tartanowej 200 m zadaszonego grillowiska, paleniska pod gołym niebem. Kryta pływalnia znajduje się w sąsiadującym ośrodku wczasowym.

Ośrodek usytuowany jest poza centrum miasta, w spokojnej dzielnicy Złockie, sąsiaduje z innymi domami wczasowymi i sanatoriami. Muszyna dysponuje Pięknymi ogrodami ( sensoryczny, mistyczny, magiczny, biblijny. Przed budynkiem jest kilkukilometrowy chodnik deptak, oświetlony do późnych godzin nocnych. Stąd blisko do wielu zabytkowych miejsc: grekokatolickich cerkwi, licznych kapliczek i kościołów, unikalnych cmentarzy, ruin zamku, pięknego rynku z zabytkowymi podziemiami. Tutaj naprawdę czuć historię.

Młodzież ma możliwość bezpośredniego obcowania z naturą - góry, lasy i łąki otaczają nas z każdej strony, są na wyciągnięcie ręki. Bogata infrastruktura turystyczna w postaci licznych szlaków pieszych i rowerowych, wyciągów narciarskich oraz tras biegowych zachęca do wycieczek krajoznawczych. Dłuższym i krótszym eskapadom sprzyja bliskość schroniska i Kolejki Gondolowej na Jaworzynie Krynickiej, Bacówki nad Wierchomlą czy trasy spacerowej pod Jasieńczykiem. Przejścia graniczne w Leluchowie i Muszynce oraz w pobliskiej Piwnicznej ułatwiają zwiedzanie Słowacji i poznanie kultury naszych południowych sąsiadów oraz podnoszą atrakcyjność pobytu. Jest to także świetne miejsce wypadowe dla wycieczek do Krościenka i Szczawnicy, Zakopanego, Kamiannej czy Doliną Popradu.

A wszystko to w otoczeniu pięknych widoków Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

AKTUALNE WOLNE TERMINY:

19 - 21 kwietnia 2023 - 3 DNI - wolne jeszcze 70 miejsc

24 - 28 kwietnia 2023 - wolne jeszcze 100 miejsc

08 - 12 maja 2023 - wolne jeszcze 80 miejsc

15 - 19 maja 2023 - WYPRZEDANE

22 - 26 maj 2023 - wolne jeszcze 30 miejsc

24 - 26 maj 2023 - wolne jeszcze 100 miejsc

29 - 02 czerwca 2023 - WYPRZEDANE

05 - 09 czerwca 2023 - WYPRZEDANE

05 - 07 czerwca 2023 - WYPRZEDANE

12 - 16 czerwca 2023 - WYPRZEDANE

 

Zapraszamy na październik  rok szkolny 2021 /2022 wyprzedany 

 

Facebook