Ośrodek Sportu i Rekreacji ALPINA SPORT to miejsce, w którym odpoczniesz i zregenerujesz siły do dalszej nauki i pracy. Stawiamy na aktywny wypoczynek o każdej porze roku. W lecie organizujemy obozy sportowe - tenis, adrenalina, w zimie obozy narciarskie i snowboardowe, w ciągu całego roku kalendarzowego dzieci i młodzież zapraszamy na zielone szkoły, a dorosłych na szkolenia i spotkania integracyjne.

W ciągu 20 lat działalności odwiedziło nas ponad 60 tysięcy dzieci i młodzieży. Współpracujemy z największymi w Polsce biurami podróży: Almatur, Jaworzyna. Naszymi gośćmi są kluby i organizacje sportowe, kadrowicze różnych dyscyplin (lekkoatleci, judocy, piłkarze ręczni), uczniowie szkół tańca i wielu innych specjalności. 

Jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce centrów aktywnego wypoczynku o tak bogatym zapleczu sportowym. Na obszarze prawie 50 000 m2 zlokalizowane są korty tenisowe (w sumie 15!) o różnych nawierzchniach, basen otwarty z podgrzewaną wodą, SPA z sauną suchą i mokrą, jacuzzi, ice bath, tężnią solankową, 200-metrowa bieżnia lekkoatletyczna tartanowa, boiska wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, boisko do siatkówki plażowej, strzelnica, tor do jazdy na quadach, pole paintaballowe, pole do ASG, wieża do zjazdu na linie, park linowy oraz wiele innych atrakcji. Uczestników wyposażamy w niezbędny sprzęt: quady, mundur i sprzęt do paintballa oraz Air Soft Gun; kaski, karabinki, łuki, piłki itp.

Dodatkowo bliskie sąsiedztwo atrakcyjnych terenów, miejsc i obiektów gwarantuje aktywny wypoczynek i świetną zabawę w terenie (wyprawy na quadach, biegi nocne, biegi na orientację, spływ pontonem, wyprawa na Wierchomlę, noc przetrwania w górach).

Tutaj nie można się nudzić !

Facebook