Ośrodek Sportu i Rekreacji ALPINA SPORT to miejsce, w którym odpoczniesz i zregenerujesz siły do dalszej nauki i pracy. Stawiamy na aktywny wypoczynek o każdej porze roku. W lecie organizujemy obozy sportowe - tenis, adrenalina, w zimie obozy narciarskie i snowboardowe, w ciągu całego roku kalendarzowego dzieci i młodzież zapraszamy na zielone szkoły, a dorosłych na szkolenia i spotkania integracyjne.

W ciągu 15 lat działalności odwiedziło nas ponad 40 tysięcy dzieci i młodzieży. Współpracujemy z największymi w Polsce biurami podróży: Almatur, Jaworzyna. Naszymi gośćmi są kluby i organizacje sportowe, kadrowicze różnych dyscyplin (lekkoatleci, piłkarze ręczni), uczniowie szkół tańca i wielu innych specjalności. Corocznie organizujemy Ogólnopolski Turniej Tenisowy FAKRO CUP oraz turnieje amatorskie.

Dysponujemy bogatym zapleczem do organizacji zajęć sportowych. Na terenie prawie 3000 m2 zlokalizowane są korty tenisowe (w sumie 12!), bieżnia lekkoatletyczna, boiska wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, boisko do siatkówki plażowej, strzelnica, tor do jazdy na quadach, pole paintaballowe, pole do ASG, wieża do zjazdu na linie, most tybetański oraz wiele innych atrakcji. Uczestników wyposażamy w niezbędny sprzęt: rowery górskie, quady dla dorosłych i dla dzieci, mundur i sprzęt do paintballa oraz Air Soft Gun; kaski, karabinki, łuki, piłki itp.

Dodatkowo bliskie sąsiedztwo atrakcyjnych terenów, miejsc i obiektów gwarantuje aktywny wypoczynek i świetną zabawę w terenie (wycieczki rowerowe, wyprawy na quadach, biegi nocne, biegi na orientację, noc przetrwania w górach).

Tutaj nie można się nudzić !

Facebook