Praca

Aktualnie poszukujemy instruktorów do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz kucharzy, pomocy kuchennych, personelu sprzątającego podczas Zielonych Szkół i Obozów letnich w sezonie 2024.

Chętnych zapraszamy do przesłania CV na adres: info@alpinasport.pl

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

INSTRUKTOR

Zachęcamy do aplikowania: ludzi aktywnych, lubiących zajmować się młodzieżą i dziećmi, pomysłowych, zaangażowanych, pozytywnie zakręconych, z pasją. Dysponujemy bazą ponad 300 miejsc noclegowych, od kilkunastu lat sprzedajemy obozy sportowe „Fabryka Adrenaliny” i „Tenis” z organizacją i opieką na najwyższym poziomie.

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, pełnego zaangażowania i odpowiedzialności.

Zatrudnimy wychowawców i instruktorów, którzy poprowadzą następujące zajęcia: quady: instruktaż obsługi pojazdu, prowadzenie zajęć na torze quadowym i w terenie górskim paintball: szkolenie, wydawanie komend i poleceń, układanie scenariuszy taktycznych, opieka nad uczestnikami zajęć na polu paintballowym i w terenie spływ pontonem: spływ Doliną Popradu, trasa około 14 km, instruktaż, wydawanie komend i opieka nad uczestnikami spływu zajęcia linowe: instruktarz, asekuracja, prowadzenie zajęć: most linowy, budowanie wieży ze skrzynek, nauka umiejętności obsługi uprzęży alpinistycznej i technik wspinaczki, strzelanie, ASG: nauka strzelania statycznego z łuku i broni pneumatycznej (karabin, pistolet) do tarczy i celów ruchomych, ćwiczenia taktyczne w terenie zalesionym z bronią, sygnały dowodzenia, walki grup paramilitarnych tańce: prowadzenie zajęcia przy muzyce, opracowywanie i nauka układów tanecznych – taniec nowoczesny survival: uczenie obozowiczów sztuki przetrwania, umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach: wędrówka korytem rzeki, noc w lesie itp. gry zespołowe: piłka nożna, piłka siatkowa, uni-hokej, koszykówka, gry i zabawy podwórkowe.

Zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie, ciekawą pracę z młodzieżą, możliwość rozwoju i poznania ciekawych osób, własną, bogatą infrastrukturę, sprzęt i wyposażenie potrzebne do prowadzenia zajęć, atrakcyjne wynagrodzenie.

KUCHARZ/KUCHARKA

Oczekiwania wobec kandydatów:

- doświadczenie na stanowisku kucharki/kucharza mile widziane,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP),

- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych,

- umiejętność sprawnej, szybkiej pracy,

- dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Najważniejsze obowiązki:

- przygotowanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami,

- przestrzeganie norm i standardów HACCP,

- dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu,

- utrzymanie bezwzględnej czystości na stanowisku pracy.

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY

Zatrudnimy Panie Pokojowe, praca zmianowa, zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie, wyżywienie, możliwość zakwaterowania na miejscu w ośrodku, szczegółowe warunki do uzgodnienia.

Praca dla osób umiejących dbać o porządek i czystość, dokładnych, zaangażowanych, dyspozycyjnych.